Bizi Arayın 0212 452 27 52

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler kombi servisi hizmetlerimiz 12 yıldan bu yana aralıksız devam etmektedir.Bahçelievler semtinde bulunan tüm marka ve model kombilerinize özel servis hizmeti sunmaktayız.Gün geçtikçe sınıfında uzmanlaşan ve kendilerini yenileyen teknisyen ekiplerimiz sizlerin tüm sorunlarına kesin çözümler üretmektedir.

Bahçelievler kombi servisi bakım onarım arıza ve petek temizliği gibi tüm konularda sınıfının en uzman kişilerinden oluşmaktadır.Kombi servis hizmeti ile alacağınız tüm servis hizmeti 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Yapılan işlemler 1 yıl içinde tekrar arıza yapması gibi durumlarda firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.Kış geldi ve hala kombi petek temizliği yaptırmadıysanız hemen servis talebinde bulunarak servis hizmetinden yararlanın.

Kombi Bakımı sınıfında uzman kişiler tarafından yapılması gereken bir işlemdir.Aksi durumlarda sizlere olumsuz sonuçlara sebep açabilir.Firmamız bünyesinde çalışan teknisyen kadromuz sınıfının en uzman kişilerinden oluşmaktadır.Bu uzman kadromuz kombi bakımlarını en kaliteli bir şekilde yapmaktadır.

Petek temizliği son yıllarda ortaya çıkan ve oldukça önemli bir işlem olup ısınmayan peteklerinizde çok büyük etkene sahiptir.Uzun yıllar yapılamayan kombi petek temizliği peteklerinizin içinde bulunan su zamanla çamurlaşarak peteklerinizi tıkamaktadır.Bu sebepten dolayı peteklerinizin alt bölümleri ısıtma yapmamaktadır.

Kombi bakımı oldukça önemli bir işlem olup yılda 1 defa yapılması gereken bir işlemdir.Petek temizliği ise 4-5 yılda bir yapılması gereken bir işlemdir.Sizde henüz kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmadıysanız bizleri arayarak uzman teknisyen kadromuz tarafından servis hizmetinden yararlanın.

İSTANBUL
Bizi Arayın
0212 452 27 52

Uzun yıllara aşkın süredir kesintisiz bir şekilde İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde sizlere 24 saat servis hizmeti sunan bir kombi servis firmasıdır.

İstanbul Kombi Servisi Web Tasarım : Orhan Şimşek