Bizi Arayın 0212 452 27 52

Güngören Kombi Servisi

Güngören Kombi Teknik Servisi olarak garanti kapsamı dışında kalan tüm marka ve model kombilerinize aynı gün içinde teknik servis imkanı sunmaktayız.Kombi servisleri olarak koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti ilke edinerek sizlere 7/24 saat kombi servis hizmeti sağlamaktayız.Güngören bölgesinde bulunan teknisyen kadromuz 11 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübesi ile sizlere servis hizmeti sonrası memnuniyet kazandırmaktadır.

Kombi servisi ile almış olduğunuz tüm kombi servis hizmetleri firmamız tarafından 1 YIL Garanti kapsamı alınmaktadır.Kullanılan tüm parçalar orjinal yedek parça olup servis hizmeti sağlamaktır.

Güngören İlçesinin tüm bölgesinde en geç bir kaç saat içerisinde sizlere hizmet sunmaktayız.Kombi bakımı petek temizliği gibi işlemler uzman teknisyenlerimiz tarafından en uygun araç ve gereçler ile sağlanmaktadır.Kombi Bakımlarını yılda 1 defa yaptırmalısınız aksi takdirde kombileriniz verimli bir sıcaklık elde edememiş olur ve yıpranır.Yıpranan bir kombi zaman ile çeşitli arızalar meydana getirir.

Bu gibi sorunlar ile karşı karşı karşıya kalmamanız için yapmanız gereken Kombi Bakımı nı düzenli olarak yaptırmaktır.

İSTANBUL
Bizi Arayın
0212 452 27 52

Uzun yıllara aşkın süredir kesintisiz bir şekilde İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde sizlere 24 saat servis hizmeti sunan bir kombi servis firmasıdır.

İstanbul Kombi Servisi Web Tasarım : Orhan Şimşek