Bizi Arayın 0212 452 27 52

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi ile kullanmakta olduğunuz kombilerinize garantili güvenilir bir hizmet almak için yapmanız gereken bizleri aramak ve kombinizi usta ellere bırakmaktır.Vaillant marka kombilerinize sunduğumuz özel servis hizmeti ile İstanbul ilçesinin neresinde olursanız olun her bölgede bulunan mobil ekiplerimiz sayesinde sizlerin tüm sorunlarına en geç bir kaç saat içerisinde kesin çözümler sunmaktayız.Kombileriniz uzun yıllardan buyana çalışarak gücünü kaybetmektedir.Sizlerin bu durumda yapması gereken tek işlem bakımı yapılmayan kombilerinizin bakımlarını yaptırmaktır.

Bakımı yapılmayan kombilerinizin basınç özelliği , su devir daimi yavaşlayarak verimli sıcaklık elde edememiş olursunuz kombi bakımı ile bu işlemlerin hepsine çözümler üretmekteyiz.

Kombi bakımında yapılan işlemler nelerdir.

  1. Genleşme Tankı Basıncı Tamamlanır
  2. Gaz Ayarı Yapılır
  3. Geri Dönüş Hattında Bulunan Filtre Temizlenir
  4. Yanma Odası Sökülerek Temizlenir
  5. Son Olarak Kombinin İç Temizliği Yapılır.

Kombi Bakımı yaptırarak kombilerinizin gücüne güç katmış olursunuz.Bu işlemler yapıldığı takdirde rahat bir kış sizleri bekliyor olacaktır.

İSTANBUL
Bizi Arayın
0212 452 27 52

Uzun yıllara aşkın süredir kesintisiz bir şekilde İstanbul Avrupa Yakası bölgesinde sizlere 24 saat servis hizmeti sunan bir kombi servis firmasıdır.

İstanbul Kombi Servisi Web Tasarım : Orhan Şimşek