Bizi Arayın 0 212 452 27 52

Baykan Kombi Servisi

Kombi Bakım Onarım Servis Hizmeti

Baykan kombi servisi olarak arızalanan kombilerinizin çözümünde uzman teknisyen kadromuz sizlerin sorunlarınızu aynı gün içinde çözmektedirler.Konumunuz neresi olursa olsun sizlere aynı içinde sunduğumuz servis hizmetimiz 1 yıl garanti kapsamına alınıp sizlere danışılmadan hiç bir işlem yapılmamaktadır.

Baykan kombileriniz arıza yapması gibi durumlarda sizlerin yapması gereken çağrı merkezi numaramızdan bizlere ulaşarak servis talebinde bulunmaktır.Alacağınız tüm servis hizmetleri ve kullanılan orjinal yedek parçalar 1 yıl garantili olacağı için kombileriniz güvence altında olacaktır.Baykan marka kombilerinizin yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmalı ve düzenli olarak tek bir servis ile çalışmanızı tavsiye ederiz.

Kombi Servisi Hizmetlerimiz

  • Kombi Bakımı
  • Kombi Arıza
  • 2 El Kombi Satış
  • Kombi Montajı
  • Kombi Petek Temizliği

  • Baykan Kombi Arıza

Baykan servisi olarak sizlere haftanın 7 günü geniş çağlı servis hizmeti sunmaya kesintisiz devam eden firmamız uzman kadromuz ile arızalanan Baykan marka kombilerinize en hızlı çözümleri sunmasının yanı sıra uygun güvenilir ve güler yüzlü servis hizmetini de almanızı sağlayacaktır.Baykan marka kombilerinize sunmakta olduğumuz geniş çaplı servis hizmeti ile sektöründe emin adımlar ile zirveye yükselmeye devam eden firmamız bu yükselişin sebebinin sizler olduğunuz unutmadan sizlerin tüm soru ve sorunlarınıza net çözümler sunmaktadır.

Soğuk kış aylarında kar kış yağmur ve çamur demeden sizlerin arızalı kombilerinize hizmet sunan uzman kadromuz tüm servis hizmetlerine garanti süresi vermektedir.Bu garanti bu garanti kapsamı ile sizler ve kullanmakta olduğunuz doğalgaz ile çalışmakta olan baykan marka kombileriniz güvenli bir şekilde kontrolümüz altında olacaktır.Sizlerin yapması gereken sıcak yuvanızda huzurlu bir yaşam geçirmeniz olacaktır.Baykan marka kombileriniz için 24 saat telefon ile destek hizmetimiz tam hızı ile devam etmektedir.Arızalı kombilerinizin net çözümlere ulaşabilmesi için kesintisiz Çağrı merkezi 0212 452 27 52 telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Günümüz koşull

  • Baykan Kombi Bakımı

Günümüz koşullarında kombi kullanıcılarının pek önem vermemiş olduğu kombi bakım işlemleri oldukça önemli bir işlem olup yılda 1 defa düzenli olarak sınıfında uzman kişi yada kişiler tarafından düzenli olarak takip edilmesi gereken bir işlemdir.Kombi bakımlarınızı düzenli olarak  yaptırmanız durumunda verimli sıcaklık ve faturalarınızda %30 tasarruf sağlamış olacaksınız.Kombi bakımı düzenli olarak yapıldığı zaman kombilerinizin çalışma verimi ilk gün gibi olacak ve petekleriniz alt ve üstü daha sıcak olacaktır.Bakımı yapılamamış olan bir kombi su akıtma su eksitlme ısıtmama gibi sorunlar ile sizlerin soğuk kış aylarında yarı yolda bırakabilmektedir.

Kombi Bakımı esnasında cihazın basınç kontrolleri su devir daim nasıl yapıldığı kontrol edilerek yapılması gereken tüm işlemler müşteriye bilgi verilerek tamamlanır.Bakım yapılmadığı zaman fan motoru ve devir daim motoru zamanla tıkanarak arıza yapmasına sebep olur.Bu gibi arızalar ile karşı karşıya kalamamanız için yapmanız gereken kombi bakımlarınızı düzenli olarak takip altına aldırmanız gerekmektedir.

  • Baykan Kombi Arıza Kodları

E01 Arıza kodu yada 80°C Arızası alev yok.

Kombi brülöründe yanma olmadığı için yazaman bu arıza kodu görülür. Bu durumda kombiye gaz gaz geldiğinden emin olamalısınız. Kombi gaz yolları açık olduktan sonra resetleme işlemi yapın. Resetleme işlemi sonrasında arıza devam ederse elektronik anakart, gaz valfi, iyonizasyon yada ateşleme elektrodu arızalı olabilir. Arızanın tespiti ve çözümü için servisi arayın.

E02 Arıza kodu yada 60°C Arızası hava akış problemi.

Hermatik kombi modellerinde daha çok rastlanır. Atık gaz sisteminde sorun olduğu anlamına gelir. Kombi resetlenir arızanın devamı sonucunda servisi aramalısınız. Arıza anakart arızası, fan arızası yada hava akış şalter arızası olabilir. Bacalı kombilerde baca tıkalı olabilir, baca çekmiyor yada baca sensöründe arıza olabilir.

E03 Arıza kodu / 30°C Arızası ısıtma sensörü arızalı.

Kalorifer sensörü ile alakalı arıza hata kodu. Kalorifer sensörü boru ve kablolarla bağlantılı olduğu için borulardaki su sızmalarında etkilenip nem yada kablolardaki kısa devre, kopma gibi durumlarda da bu sorun yaşanabilir. Servisi aramalısınız.

E04 Arıza kodu / 40°C Arızası kullanım suyu sensör hatası.

Sıcak su sensörü arızalandığında bu arıza kodu görülür. Büyük ihtimalle sensör özelliğini yitirmiş olabilir değişmesi gerekir. Sensör değişimi için servis çağırmalısınız.

E05 Arıza kodu / 30+40°C Arızası modülatör sorunu.

Bu arıza kodu ile karşılaşırsanız servis talebinde bulunmalısınız. Modülatör ile alakalı bir sorun olabilir. Arızanın nedeni elektronik kart ile alakalı olabilir.

E06 Arıza kodu / 70°C Arızası aşırı ısınma arızası.

Kalorifer tesisatındaki su sıcaklığının yüksek olduğunu belirtir. Öncelikle tesisat vanaları ve petek vanalarını kontrol edin. Vanalar açık konumda ise pompa arızası olabilir, kalorifer tesisatı kirden tıkanmış olabilir. Peteklerin temizlenmesi gerekebilir. Bu sebeplerin kesin çözümü için servis çağırmalısınız.

E07 Arıza kodu / 60+80°C Arızası pompa arızası.

Kalorifer tesisatında bulunan devir daim, sirkülasyon pompasında arıza olabilir. Pompanın sıkışması, arızalanması ya da devir düşürmesi gibi sebepler olabilir. Arızanın teşhisi ve çözümü için servisi arayın.

E08 Arıza kodu / 50°C Arızası su basınç sorunu.

Kalorifer tesisatı içerisinde yeterli su olmadığında (1,5 bar) bu arıza görülür . Kombi dolum musluğunu açarak su basıncını 1,5 bar seviyesine getirmelisiniz. Arıza büyük ihtimalle giderilecektir. Arızanın devam etmesi halinde servis arayın.

E09 Arıza kodu / 70°C Arızası aşırı ısınma.

Limit termostat arızası olarak adlandırılır. Kombide aşırı sıcaklık hissettiğinde devreye girer ve cihazı emniyete alır. Bu arıza limit termostatın aşırı ısı sebebi ile devrede olduğunu belirtir. Bu arıza ile karşılaşınca kalorifer vanaları ve tesisat vanaları kontrol edin. Vanalar açık konumda olması gerekir. Vanalar açık, reset sonrası arıza devam ederse ana eşanjör, devir daim motoru yada üç yollu vana arızası olabilir. Kalorifer filtresi tıkalı yada tesisatta tıkanıklık olabilir. Arızanın kesin çözümü için servisi aramalısınız.

bahçelievler
Bizi Arayın
0 212 452 27 52

Uzun yıllara aşkın süredir kesintisiz bir şekilde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası bölgesinde sizlere 24 saat servis hizmeti sunan bir kombi servis firmasıdır.

7/24 Kombi Teknik Servis Merkezi Web Tasarım : Orhan Şimşek
Call Now ButtonServisi Ara