Bizi Arayın 0 212 452 27 52

Güneşli Kombi Servisi

Güneşli kombi servisi olarak kaliteli ve güvenilir bir kombi servisi için çağrı merkezinden bizlere 7/24 saat ulaşabilmektesiniz.Güneşli kombi servisi ile uzman teknisyen kadromuz sizlerin tüm sorunlarına kesin çözümler sunarak yapmış oldukları tüm işlemlere 1 Yıl garanti kapsamı sunmaktadır.Tüm marka ve model kombilerinize kalitesinden ödün vermeden her geçen gün sınıfında emin adımlar ile zirveye yükselen firmamız sizlerin tüm sorunlarınızı jet hızında çözmektedirler

Her ay sonu seminerler ve konferanslara katılan teknisyen kadromuz nasıl bir servis hizmeti istediğinizi çok iyi bir şekilde bilmektedirler.Bu sayede yerinde zamanında bir müdahale ile tüm sorunlarınız en kısa süre içerisinde ve en uygun fiyatlar ile çözülmektedir.Kullanmakta olduğunuz kombilerinizin markası ne olursa olsun her yıl düzenli olarak bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.Bakımları düzenli olarak yapılan kombiler daha randumanlı bir şekildeçalışmaktadır.

Kombi Bakımlarınızı yaptırarak %15 tasarruf sağlamış olacaksınız.Kombi Bakımı oldukça önemli bir işlem olup düzenli olarak yapılmalıdır.

Kombi Bakımında yapılan işlemler;

 1. Radyatör hattı üzerinde bulunan filtrenin temizlenmesi
 2. Gaz ayarı
 3. Kalerüfer Ntc Sensör ölçümü
 4. Sıcak su Ntc Sensör ölçümü
 5. Genleşme tankı basıncı
 6. Fan Motoru temizliği

Güneşli Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi olarak kullanmakta olduğunuz kombilerinize aynı gün kesin çözümler sunmatayız.Demirdöküm kombi servis,demirdöküm kombi servisi 0212 452 27 52

Güneşli Baykan Kombi Servisi 

Baykan kombi servisi ile alacağınız tüm servis hizmetleri 1 yıl garanti kapsamı altına alınarak soğuk kış aylarında kombileriniz güvence altında olacaktır.baykan servis,baykan servisi,güneşli baykan kombi servisi 0212 452 27 52

Güneşli Bosch kombi servisi

Bosch kombi servisi olarak güneşli bölgesinde bulunan kombilerinize sunmakta olduğumuz kombi servis hizmeti ile sizlerin tüm sorunlarınızı aynı gün içinde kesin olarak çözmekteyiz.0212 452 27 52 Çağrı merkezinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Güneşli Vaillant kombi servisi

Vaillant marka kombilerinize güneşli bölgesinde sunmakta olduğumuz geniş çaplı servis hizmeti ile aynı gün sizlerin sorunlarınızı uzman teknisyen kadromuz ile çözmekteyiz.0212 452 27 52 Vaillant kombi servisi

Güneşli bölgeisnde tüm markalara garantili hizmet sunmaktayız.

 • Güneşli demirdöküm kombi servisi
 • Güneşli baykan kombi servisi
 • Güneşli alarko kombi servisi
 • Güneşli vaillant kombi servisi
 • Güneşli buderus kombi servisi
 • Güneşli eca kombi servisi
 • Güneşli demirdöküm kombi servisi

Kombi Tamiri

Talep edilen desteğin zamanında verilebilmesi için hizmet verilen bölgelerde adreslerin iyi şekilde öğrenilmesi de avantajımız olmaktadır. Zaman her zaman önemli bir faktördür. Bizde Güneşli kombi servisi ve arızalarında gerek müşterilerimiz gerekse firmamız için zamandan tasarruf edebilmek ve daha iyi hizmet verebilmek adına hizmet bölgelerinin öğrenilmesinde emek harcamaktayız. Meydana gelen sorunun dikkatli bir şekilde çözümlenmesi için arızanın en iyi şekilde tespit edilmesi sağlanmaktadır. Böylece en doğru çözüm süreci başlatılmaktadır. Bazı kombi arızalarında tamir doğru bir tercih olmamaktadır. Bu durumda müşterilerimiz için yeni bir kombi alınması daha sağlıklı olması nedeni ile net bilgiler verilmektedir.

Petek Temizliği

Petek temizliği önemli bir kombi hizmeti olmaktadır. Kombilerinizden yeterli performansı alabilmeniz için peteklerin düzenli temizliğe ihtiyacı bulunmaktadır. Zamanında temizlenmemesi istenilen verimin alınmasını engellemektedir. Bu konuda da etkili çözümler sunarak Güneşli kombi petek temizliği bakımında petekleri sökmeden temizlik gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde eviniz ya da iş yerinizin kirlenmeden petek temizliğinin yapılmasına özen gösterilmektedir. Ön yıkama ve ilaç sıkılarak bekletilmesi ile tüm tesisatın temizlenmesini gerçekleştiriyoruz.

Acil Kombi Servisi

Tüm markalar için hizmet veren firmamız, müşteri ilişkileri temsilcileri ile iletişim kurmanız durumunda günün her saatinde talep edilen kombi hizmetini sunmaktadır. İstediğiniz anda size ulaşabilmek ve arızaların yok edilmesi için hızlı hareket etmek için Güneşli kombi servisi hizmet ekibi her daim hazır bulundurulmaktadır. Hiçbir şekilde küçük veya büyük arızalar için mağdur olmamanız sağlanmaktadır.

Güneşli’da Kombi servisi hizmeti veren firmamız kombi teknik servis alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Güneşli ve mahallelerine  Kombi Petek temizleme, Kombi bakımı, kombi tamiri, Kombi periyodik bakım servis hizmeti vermektedir. kombi servislerinde haftanın 7 günü 24 saat teknik servis hizmeti ve 1 yıl işçilik ve yedek parça garanti imkanından faydalanabilirsiniz.

Kombi teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz. Her marka arızalı klima için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır.

Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır. Dilerseniz firmamız periyodik olarak Kombi bakım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

<< Hizmet Verdiğimiz Markalar >>

 

 

 

 

 

 

 

 

Uludağ sok İSTANBUL
Bizi Arayın
0 212 452 27 52

Uzun yıllara aşkın süredir kesintisiz bir şekilde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası bölgesinde sizlere 24 saat servis hizmeti sunan bir kombi servis firmasıdır.

Teknik Servis 0212 452 27 52 Web Tasarım : Orhan Şimşek
Call Now ButtonServisi Ara