Bizi Arayın 0 212 452 27 52

Esenler Kombi Servisi

22 Mart 2018

Esenler Kombi Servisi

 Esenler Kombi Servisi ile kullanmakta olduğunuz kombilerinize uzman teknisyen kadromuz sayesinde kesin çözümler sunmaktayız.Esenler kombi servisi sizlerin tüm sorunlarını çözmek için el birliği ile haftanın 7 günü servis hizmeti sunmaktadır.Esenler bölgesinde bulunan tüm marka kombilerinize özel servis hizmeti sunmakta olup yapılan ve değişen tüm orjinal yedek parçalar 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Uzman teknisyen kadromuz emin adımlar ile her geçen gün kendilerini daha çok geliştirmektedirler.Bu sayede sizlerin nasıl bir servis hizmeti istediğinizi tam olarak bilmektedirler.Almış olduğunuz servis hizmeti sonrasında memnun kalma garantisi sunmaktayız.Güler yüzlü ve sınıfında oldukça uzman kişilerden teknisyen kadromuz ile Esenler bölgesinde sizlere garantili ve doğru servisin hizmetini sunmaya devam etmekteyiz.

Kombi Bakımının Önemi

Firmamız alanında uzman teknisyen kadrosu ile Kombi bakımını güvenilir ve titiz bir biçimde yapmaktadır. Fakat bakım sırasında yapılanları merak edenler için kısa notlarla anlatmak gerekirse;

Cihazın görünen ve görünmeyen noktalarındaki tozlar temizlenmelidir.
Yanma bölümünde bulunan toz ve pislikler silinmelidir.
Tesisat bölgesindeki filtreler dikkatli bir biçimde sökülüp temizlenmelidir.
Baca bağlantı bölmeleri temizlenmelidir.
Sıcak ve soğuk su akışı kontrol edilmelidir.
Kombi bakım servisi ile iletişime geçmek için 0212 452 27 52  numaralı telefonu arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

PAYLAŞ:

Diğer Haberler

Uludağ sok İSTANBUL
Bizi Arayın
0 212 452 27 52

Uzun yıllara aşkın süredir kesintisiz bir şekilde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası bölgesinde sizlere 24 saat servis hizmeti sunan bir kombi servis firmasıdır.

Teknik Servis 0212 452 27 52 Web Tasarım : Orhan Şimşek
Call Now ButtonServisi Ara