Bizi Arayın 0 539 291 20 68

Teknik Destek

Kombi Servisi adı altında 12 yıldan bu yana sizlere kalitesinden ödün vermeden hemen hemen tüm sorunlarınıza yardımcı olabilmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz.Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde yapmış olduğumuz kombi servis hizmetinde tüm   teknisyen ekiplerimiz kendilerini kanıtlamışlardır.Kullanılan tüm yedek parçalar orjinal yedek parça olup yapılan tüm işlemler 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.

Kombi Bakımı Arıza Petek temizliği gibi tüm teknik konularda bizler ile irtibata geçebilirsiniz.Yapmanız gereken çağrı merkezini arayarak servis talebinde bulunmak ve servis hizmetinden yararlanmaktır.Kombi Servisi adı altında yıllardan buyana sizlerin güven kalite ve mutlu kalabilmeniz için tüm teknisyen ekiplerimiz işini en güzel şekilde yapmaya devam etmektedir.

Kombi bakımı Arıza ve petek Temizliği ile ilgili çağrı merkezinde bulunan numaralardan bizleri ayarak bilgi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Detaylı Bilgi Talep Formu

Aşağıdaki formu doldurup bize ulaşın, size daha detaylı bilgi verelim.
Bize Ulaşın

0 539 291 20 68 destek@kombiservisim.gen.tr
Bizi Arayın
0 539 291 20 68

Uzun yıllara aşkın süredir kesintisiz bir şekilde İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası bölgesinde sizlere 24 saat servis hizmeti sunan bir kombi servis firmasıdır.

Teknik Servis | 0212 452 27 52 Web sitemizde ismi geçen markalara özel servis ağı sunmaktayız.
Sohbete Başla
WhatsApp Destek
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabiliriz.
Call Now Button